Otwórz Konto!Skorzystaj i Otwórz najlepsze konto mobilne - teraz w mBanku. Kliknij Tutaj

jakie konto osobiste wybrać – ranking

Konta Bankowe

Witaj na naszym portalu finansowym, gdzie porównujemy najlepsze konta osobiste oferowane przez banki działające w Polsce, staramy się odpowiedzieć na pytanie, „które konto osobiste jest najlepsze?” oraz „jakie konto wybrać do codziennego używania?”.

Dokonaliśmy analiz i porównań. Efektem jest nasza lista rachunków bankowych. W poniższym zestawieniu uwzględniliśmy różne kryteria – nie tylko koszty prowadzenia konta (z reguły jest ono darmowe), ale również dodatkowe usługi czy wygodę użytkowania. Istotne dla nas było jak wygląda aplikacja mobilna, czy bankowość internetowa jest przyjazna, czy można skorzystać z dodatkowych usług takich jak rachunki oszczędnościowe czy karty debetowe (również w najnowszych technologiach). Staraliśmy się wybrać takie konto które oferuje różnego rodzaju programy partnerskie dla swoich klientów na których możesz również zarobić!

Nasze typu uszeregowaliśmy w zestawieniu (od najlepszego do najsłabszego), warto się zapoznać z podstawowymi własnościami (główne cechy charakterystyczne danego rachunku), zachęcamy do otworzenia konta: