Otwórz Konto!Skorzystaj i Otwórz najlepsze konto mobilne - teraz w mBanku. Kliknij Tutaj

Pierwsze internetowe konto – tylko mBank

Internet wkroczył do naszych domów kilkanaście lat temu. Podobnie było z bankowością, starsi pamiętają, że kiedyś by wykonać jakąkolwiek operację finansową trzeba były się udać do placówki w banku. Dzisiaj jest zupełnie inaczej. Płacimy za rachunki online, przeglądamy swoje konta bankowe za pomocą smartfonów i aplikacji mobilnych, dokonujemy płatności zbliżeniowych.

Bankowość bardzo mocno się rozwinęła, nabraliśmy też większego zaufania, mimo wszechobecnej cyfryzacji. Szczególnie, że dzisiaj dla każdego klienta liczy się przede wszystkim czas i wygoda działania. Dlatego również konta osobiste powinny spełniać wiele wyśrubowanych czasami kryteriów.

Z tego powodu warto wspomnieć tutaj o mbanku – pierwszym banku internetowym w Polsce. To właśnie ten bank wszedł do internetu i zrobił w nim ogromne zamieszanie. Wiele młodych ludzi poznało co to znaczy przelew online oraz wygoda zakupów online. Pierwsze bankowości internetowe były bardzo ubogie, ale sam fakt możliwości przeglądania swojego rachunku czy jego historii z każdego miejsca i z każdego komputera – był ogromnym osiągnięciem.

Zobacz promocje – konta bankowe i zarób

Pierwszą zaletą był to, że zyskiwaliśmy dużo czasu. Bankowość stała się łatwiej dostępna, wygodna oraz szybkość realizacji zleceń były czymś na co czekał każdy Polak.

Obecnie nasze wymagania znacznie wzrosły. Również technologia pozwala nam na dużo lepsze i bardziej efektywne zarządzanie naszym domowym budżetem. Jak teraz wygląda mbank i czy nadal jest taki internetowy?

Naszym zdaniem tak – dlatego warto już dzisiaj zapoznać się z ofertą tego banku. Tak by cieszyć się wygodnym kontem osobistym z dostępem przez internet, aplikacją mobilną i szerokim zakresem usług.

 

Zobacz mBank