Otwórz Konto!Skorzystaj i Otwórz najlepsze konto mobilne - teraz w mBanku. Kliknij Tutaj

rok 2016 rokiem oszczędzania

nowy-rok-2016Statystyczny „Kowalski” w roku poprzednim posiadał więcej oszczędności niż w latach wcześniejszych. Szacuje się, że w roku 2016 będzie jeszcze większy wzrost środków odkładanych przez Polaków na kontach oszczędnościowych. Spowodowane jest to tym, że większość osób zarabia więcej, może nie są to duże sumy, ale jednak niekiedy pozwalają na odłożeniu paru zł.

Wzrasta również świadomość Polaków jeżeli chodzi o produkty bankowe. Chętnie wybierane są konta które oferują wiele dodatkowych usług, są darmowe i pozwalają zarobić. Nawet jeżeli nie dysponujemy dużą gotówką to chętnie korzystamy na co dzień z bankowości elektronicznej (dokonujemy opłat za rachunki), płatności internetowych czy kart zbliżeniowych. Dlatego tak ważne jest dobre nowoczesne konto.

Jakim kontem warto się zainteresować w roku 2016? Oto zestawienie najlepszych kont bankowych 2016 przygotowane przez naszych specjalistów:

BANK MILLENIUM – wiodący bank wprowadzający innowacyjne technologie, obecnie dysponuje bardzo wygodną bankowością internetową oraz mobilną

1. Konto 360° ← załóż tu konto w Banku Millenium
ING BANK ŚLĄSKI – bank bardzo stabilny, nastawiony na zadowolenie klientów, szczególnie jeżeli chodzi o oszczędzanie (niedawne kampanie telewizyjne promujące oszczędzanie)

2. Konto DIRECT ← załóż tu konto w Banku ING
MBANK – pierwszy bank internetowy w Polsce, nadal bardzo chętnie wybierany przez internautów ponieważ oferuję szeroką integrację z płatnościami online oraz nowoczesne rozwiązania

3. Konto MOBILNE ← załóż tu konto w mBanku
Bank BGŻ BNP Paribas S.A. – połączenie banku BGŻ i BNP Paribas zaowocowało bardzo atrakcyjnymi warunkami jeżeli chodzi o konto bankowe

4. Konto AKTYWNA PENSJA ← załóż tu konto w banku BGŻ BNP PARIBAS
PKO BANK POLSKI – tradycyjny bank POLSKI, teraz również nowoczesny. Jeżeli szukasz sprawdzonego banku z którego nadal korzysta większość Polaków to my również polecamy! Wspierajmy to co Polskie!

5. Konto ZA ZERO ← załóż tu konto w PKO BANKU POLSKIM